Hakkımızda

1989 yılında Mersinde gıda sektörüne adım atan Ekobaymar Alışveriş Merkezleri, 22 yıldır gıda sektöründe kent halkına hizmet vermektedir.
Ekobaymar Mersin'de yerel marketlerin bir araya geldiği MerMar ve MerBirMar marketler birliğinde kurucu olarak yer almıştır.
Sektördeki yerel marketlerin bir araya gelerek, güçlerini birleştirip büyük bir Alışveriş Merkezi kurulmasında da çok önemli görevler almıştır.
2010 yılında Ekobaymar markası ile değişen çağdaş marketçilik anlayışı ile tam müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve kısa süre içinde de bu hedefine ulaşmayı başarmıştır.
Ekobaymar Alışveriş Merkezlerinin tüketici taleplerini önceden algılayıp, onların alışverişteki memnuniyetini arttırmak, hizmet ağını genişletmek için teknolojinin tüm olanaklarını ve yeniliklerini, sürekli iyileştirme metodu kullanarak sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Ekobaymar 10 şubesi ile, eğitimli, donanımlı, güler yüzlü personeli, güvenilir sağlıklı ve hijyenik ürünleri,üstün hizmet anlayışı ile bugün ve gelecekte hep yanı başınızda olacaktır.
Ekobaymar Mersin halkına mal olmuş bir Mersin markasıdır. Ekobaymar yine Mersin ile büyüyecek ve gelişecektir.
Gelecekte ise, bölge halkının da ilk tercihi olacaktır.
Teşekküler Mersin.
Şemsettin BAYAR ( Ekobaymar alışveriş merkezleri yönetim kurulu başkanı ).

Kalite Politikamız

• En kaliteli ürünleri en ucuza satar.
• Önce sağlık ilkesinden yola çıkarak bünyesinde veteriner hekim ve gıda mühendisi çalıştırır, sizin ve ailenizin sağlığına zarar verebilecek ürünleri asla almaz ve satmaz.
• Müşterilerinin gereksinimlerini iyi algılar ve onlara beklentilerinin ötesinde hizmet verir.
• Dünya sağlığını tehdit eden kanserojen tetikleyicisi hormonlu ürünlerin denetimlerini sağlar ve kontrolsüz ürünleri asla almaz ve satmaz. Organik ürünlerin satışına önem verir.
• Müşterilerinin memnun olmadığı ürünleri tartışmasız iade alır.
• Müşterilerine en güzel hizmeti sunmak için çalışanlarına eğitim verir ve aynı zamanda onların kişisel gelişimleri konusunda katkıda bulunur.
• Çevreci özelliği ile geri dönüşümde doğaya ve canlıya zarar vermeyen ambalajlı ürünleri tercih eder.